08.12.2012

16.12.2006
Adventski koncert 2006. godine

17.12.2011 - 12. Adventski koncert

Najljepši način da se nekome poželi Sretan Božić je svakako pjesma, tako je u subotu 17.12. je u Župnoj crkvi svete Elizabete u Jalžabetu održan tradicionalni, dvanaesti po redu, Adventski koncert. Koncert organiziraju članovi Kud-a „Elzabeta“ pod pokroviteljstvom općine Jalžabet.

Sve prisutne je dočekao i pozdravio vlč. Josip Vidović. Pred punom crkvom koncert je  započela Mlađa folklorna skupina Kud-a „Elizabeta“. Uz voditeljicu Zdenku Knapić, koja ih je sjajno pripremila, kao solisti su nastupili  Ema Pavliček, Doroteja Karlović, Lorena Šebrek, Anja Slavin, Petra Slavin, David Pavličević, Mihael Lančić. Kao gosti su nastupili Zbor i tamburaši Osnovne škole „Petar Zrinski“ Jalžabet pod vodstvom Nenada Ivančana, Zbor mladih „Mysterion“ sa voditeljicom Anom Kranjčić, Mješoviti i Dječji crkveni zbor Sv. Elizabete pod vodstvom Manuele Horvsatić. Koncert su priveli kraju tamburaši Kud-a „Elizabeta“ koje je voditelj Zlatko Sokić izvrsno uvježbao kako instrumentalno tako i vokalno.

Svim prisutnima Laku noć su poželjeli članovi starije folklorne sekcije Kud-a „Elizabeta“pod vodstvom Zdenke Knapić.  Nakon nešto više od sat vremena izvrsne Božićne glazbe vlč. Josip Vidović je sve prisutne pozvao na večeru koju tradicionalno poslije Adventskog koncerta, za svoje članove i goste, organizira Kud „Elizabeta“ uz pomoć Udruge žena iz Kelemena. Nakon poziva vlč. Josip je svim prisutnima poželio laku noć i sretne božićne i novogodišnje blagdane.