Pretraži...

Međužupanijska smotra folklora "Benkovac u susret Božiću"

15.12.2012. u Benkovcu su naši članovi dobili priznanje za Najoriginalniji par u tradicionalnoj nošnji!!!

26.06.2014
17. šlingani dani

27.03.2013
Pozivnica za Uskrsni koncert

09.03.2013
Poziv za izvještajno-izbornu sjednicu Skupštine

15.12.2012
Međužupanijska smotra folklora "Benkovac u susret Božiću"

08.12.2012
Adventski koncert

21.09.2012
4. regionalna smotra folklora "Bosanska Krupa 2012"

05.07.2012
15. Šlingani dani

09.04.2012
Uskrsni koncert u Leštakovcu

25.01.2012
"LIJEPOM NAŠOM" u Trnovcu Bartolovečkom

17.12.2011
12. Adventski koncert

03.07.2013 - 16. "Šlingani dani"

PROGRAM 16. „Šlinganih dana“

 

Petak 05. srpnja 2013.

 

„Mali Šlingani dani“

 

·           16:00  - Dolazak folklornih skupina u Jalžabet

·           17:30  - Mali mimohod

·           18:00  - Kulturno umjetnički program

Ø  KUD "Elizabeta", Jalžabet,

Ø  KUD "Knegingrad“, Kneginec

Ø  KUD "Mak“, Trnovec

Ø  KUD "Beletinec“, Beletinec

Ø  KUD "Molve“, Molve

Ø  KUD "Salinovec“, Salinovec

Ø  Plesna skupina Udruge žena Šemovec

Ø  KUD Martijanec, Martijanec

Ø  KUD Šandorovec, Šandorovec

·           20:00  - Zabavni program uz „Millenium band“

 

Subota 06. srpnja 2013.

 

·           15:30  - Dolazak folklornih skupina u Jalžabet

·           16:00  - Prijem predstavnika gostujućih folklornih društava kod čelništva Općine Jalžabet

·           17:00  - Početak mimohoda ulicama Jalžabeta

·           18:00 – Svečano otvorenje „Šlinganih dana“

·           18:15  - Kulturno umjetnički program

Ø  KUD "Elizabeta" Jalžabet,

Ø  UKPD "Taše Miloševski" Resen Republika Makedonija

Ø  KUD "Lipa" Lipovljani

Ø  KUD "Sveta Kata" Zemunik

Ø  KUD "Desinec" Desinec

Ø  HKUD „Poculica“ Letovanić

Ø  KUD "Marof“ Novi Marof

Ø  KUD „Taras Ševčenko“ Kaniža - ukrainska manjina

Ø  KUD Mak „Trnovec“

·           20:00 - Zabavni program uz „Millenium band“

 

Nedjelja 07. srpnja 2013.

 

·           09:30  - Sveta misa u crkvi sv. Elizabete

·           15:00  - Dolazak folklornih skupina u Jalžabet

·           15:30  - Prijem predstavnika gostujućih društava kod čelništva Općine Jalžabet

·           16:30  - Početak mimohoda ulicama Jalžabeta

·           17:30 – Kulturno umjetnički program

Ø  KUD "Elizabeta" Jalžabet,

Ø  UKPD "Taše Miloševski" Resen Republika Makedonija

Ø  FA „Hvezdički“ Treglava – češka manjina

Ø  KUD "Strahoninec" Strahoninec 

Ø  KUD „Bistra“ Donja Bistra

Ø  Varaždinski folklorni ansambl

Ø  Udruga Orientart

Ø  HKUD „Darda“ Darda

Ø  KUD „Izvor“ Donja Motičina

·           20:00  - Zabavni program uz tamburaše

·           22:00  - Izvlačenje glavnih nagrada  tombole

Organizacijski odbor